x

COVID-19 virüs salgının tüm dünyaya yayılmasından sonra yeni digital çağ gündemimizin ana konularından biri oldu. Artık eğitim uzaktan yapılıyor, beyaz yakalılar evinden çalışıyor… Ticaret ise çok büyük oranda geleneksel yapısından uzaklaşarak e-ticarete dönmüş durumda.

Şirketler internetteki varlıklarına artık daha önem veriyor. Sitesi olmayan site yaptırırken internette henüz istediği kadar bilinmeyenler dijital ve sosyal medya reklamcılığına ağırlık vermiş durumda. İnsanlar evde çalışmanın avantajını keşfetti.

İnternet ve sosyal medya reklamcılığının en büyük avantajlarından biri fiyat/performanstır. Okunmayan gazeteler ve izlenmeyen televizyonlar bugün halâ binlerce lira reklam ücreti istemesine rağmen hemen sonuç alabileceğiniz internet reklamcılığının ücreti çok daha uygundur.

İşte biz de tam burada Erdajans olarak bilinirliğinizi ve satışlarını artırmak istiyoruz. Çeşitli sosyal medya hesaplarından yaptığımız ürün, hizmet ve kişiye yönelik reklam/tanıtımlarla istenilen sonuca ulaşmak için çaba harcıyoruz. Facebook reklamlarıyla yüzbinlerce kişiye ulaşıyoruz.

Erdajans olarak reklam sürecinizi tamamen birlikte yönetiyoruz. Sizden aldığımız bilgilerle çalışma taslağı oluşturup onayınıza sunuyoruz. Onay verdiğiniz taktirde yayınlama aşamasına geçiyoruz.

Reklamların viral olmasına özenle dikkat ediyoruz. Reklamın güncel gelişmelerle bağlantılı hale getirmeye çalışıyor, gerekirse haber metninin yazımını da biz yapıyoruz. Böylece etkileşim çok daha fazla oluyor.

İşte örnek reklam çalışması; Bu viral reklam çalışması alelade hazırlanmış bir reklam görseline göre çok daha fazla erişim almaktadır;

 

Hikaye/story paylaşımı örneği;

Bunlar sadece bir örnek. Süreci tamamen müşterinin isteği doğrultusunda idare ediyoruz.

Reklam ve tanıtımlarınız milyonluk kitleye servis edilirken size de etkileşimleri takip etmek düşüyor.

Erdajans olarak sizler için 3 paket hazırladık. Standart, Pro ve Yüksek Etkileşim Paketi. Paketlerimizi anasayfada inceleyebilir ve bilgi almak için iletisim@erdajans.com’a mail adresinden veya 05355248907 Whatsapp hattından başvurabilirsiniz.